Deelnemers

Op deze pagina is een overzicht te vinden van de deelnemers die zich hebben aangemeld voor de selectie van het WK met bijbehorende paarden. Twaalf van onderstaande deelnemers gaan dit jaar afreizen naar Herning!

Wie dat gaan worden is nog even afwachten. Op het NK wordt het uiteindelijke team bekend gemaakt.

Volwassenen

Ruiter Paard
Anita Buis Alda frá Sælandi (NL2013200185)
Svartur vom Maischeiderland (DE2013143708)
 
Anne-Lene van Engelen Bjartur von Hof Osterkamp (DE2005134115)
Fákur frá Mið-Fossum (IS2011135539)
Náttar fra Slippen (DK2012100451)
Rökkvi frá Vatnshömrum (IS2014135565)
 
Annefloor Bouman Gjúga frá Lálendi (NL2009200029)
 
Arja Schuurmans Falur frá Skarði (IS2003138870)
Hákon von Plarenga (CH2007102330)
Lugh von der Osterhöll (DE2009151140)
Oður fra Jór (DK2012100144)
 
Bas Cornielje Vaskur frá Smáhúsum (NL2013100126)
 
Bert den Uijl Mökkur van de Waaldijk (NL2010100209)
Álfur z Lótus (PL2015101016)
 
Bo Cavens Baldur frá Hinriksstöðum (NL2006100029)
 
Bram van Steen Völ frá Vatnsenda (IS2011225491)
 
Chris Blom Hrannar van de Logtenburg (NL2005100109)
 
Christa Rike Barón frá Waldthorst (NL2010100263)
Fáni frá Waldthorst (NL2012100192)
Valdís frá Fensalir (NL2011200035)
Vaðall frá Fensalir (NL2005100027)
Vippa von Semriach (AT2008220846)
Vonadís frá Fensalir (NL2016200051)
Ási frá Hvanneyri (IS2011135310)
 
Cora Wijmans Remba frá Skógi (NL2007200006)
 
Dylan Humble Aur frá Grafarkoti (IS2010155406)
Glódís frá Blesastöðum 1A (IS2012287898)
Ogny frá Hofi (IS2008156113)
Viðar frá Suður (NL2014100118)
 
Elske Olthof Eydís frá Spló (NL2013200025)
 
Emma van der Veer Astra frá Holtsmúla 1 (IS2011281120)
Hríma frá Akureyri (IS2009265467)
Jónatan frá Breiðablik (NL2010100152)
 
Eric Fokker Prins-Rolex vom Vorsenzhof (DE2008173270)
 
Erik Spee Hljómur frá Hestasýn (IS2010101127)
Keilir frá Myllulæk (BE2014101922)
Ögri frá Dísarstöðum 2 (IS2011182661)
Ýmir frá Skíðbakka I (IS2011184366)
 
Herman van Wissen Gjósta frá Skarði (IS2005286751)
 
Irma Schortinghuis Heljar frá Strandhólum (NL2009100232)
 
Jaap Groven Djákni frá Flagbjarnarholti (IS2007181608)
Villirós van ´t Ilperveld (NL2014200090)
 
Juliet ten Bokum Þórarinn frá Krá (NL2012100063)
Þórjón frá Krá (NL2011100093)
 
Leonie van Eijken Snerpa (DE2006243422)
 
Lisa Vermaas Seifur van ´t Groote Veld (NL2013100086)
 
Marianne Timmerman Alberts Prinsessa van ´t Slingerbos (NL2011200065)
 
Marion Duintjer Borði frá Hábæ (IS2012186481)
Salka frá Litlu-Brekku (IS2012265004)
Skorri frá Þúfu í Landeyjum (IS2013184551)
Vésteinn frá Bakkakoti (IS2011186191)
Opmerking: Rijdt de wedstrijden in IJsland
 
Marit Scheen Ræna frá Aldenghoor (NL2005200112)
Týr vom Schloßberg (DE2007163764)
 
Marjolein Strikkers Spjót frá Fitjum (NL2001200056)
Stelpa van ´t Groote Veld (NL2009200012)
 
Mark Timmerman Koljóna von Bombeck (DE2007241181)
 
Menthe van Vierssen Kali frá Malborgh (NL2003100070)
Thor van de Hondstongen (NL2008100015)
 
Merel van Wijk (x) Mardís frá Árbakka (IS2009286072)
(x) Paard is teruggetrokken.
 
Mieke van Herwijnen Willemsen Glúmur frá Mykjunesi 2 (IS2015186727)
Svás frá Wyler (NL2014200013)
Ómar frá Vestri-Leirárgörðum (IS2007135471)
 
Mieke van Vroenhoven Grímnir frá Blík (NL2003100088)
 
Mike van Engelen Ernir frá Malou (BE2005101566)
Zelda frá Sörlatungu (IS2001281773)
 
Monique Cox Latfara frá Malou (BE2010201745)
Skjárekur frá Torfastöðum (IS2014188503)
 
Nancy Hofkens Bruni frá Brautarholti (IS2009137638)
 
Odette Nijssen Hjarrandi frá Aldenghoor (NL2009100153)
 
Petra van der Linden Foss vom Forstwald (DE2009143479)
 
Pim van der Sloot Mynt frá Fléttuvöllum (NL2011200005)
 
Rena J.J. Holthaus Bosma Seifur frá Hrauni (IS2010182048)
 
Sanne Ponjee Luna frá Ponjée (NL2003200053)
 
Sigurður Marinusson Bassi frá Sólheimum (IS2014158855)
Kunningi frá Varmalæk (IS2006157800)
Skuggi frá Hávarðarkoti (IS1999186373)
Snerpa frá Naustum III (IS2005265488)
 
Silke Kosse Vatnar frá Lálendi (NL2014100034)
 
Stella Timmerman Álfadís van ´t Slingerbos (NL2009200123)
 
Suzanna Sillem Snotra från Håkansgården (SE2006206789)
 
Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld (NL2007100126)
 
Valerie van Helvoort-Kortrijk Lind frá Dalbæ (IS2012287723)
 
Vera van Praag Sigaar Prins vom Steinachtal (DE2014184022)
 
Yoni Blom Bjartur frá Aquadraat (NL2006100042)
Djorn frá Nýttland (NL2010100093)
 
Yvonne de Munck Straumur frá Seljabrekku (IS2004125130)
 
Yvonne Groven Dimmi frá Flagbjarnarholti (IS2009181609)
 


Jeugd

Ruiter Paard
Esmée Versteeg Hugur frá Vestra-Fíflholti (IS2009184661)
Listi frá Malou (BE2012101825)
 
Eveline van Niekerk Embla frá Paol-Kaat (NL2012200052)
Erlendur frá Paol-Kaat (NL2010100137)
 
Freya spee Gæfa van ´t Groote Veld (NL2013200087)
Hljómur frá Hestasýn (IS2010101127)
Ögri frá Dísarstöðum 2 (IS2011182661)
Ýmir frá Skíðbakka I (IS2011184366)
 
Jet van de Hoeve Skolla frá Niðurlandi (NL2010200245)
 
Josefine van Vessem Ösp frá Hofi (IS2002256115)
 
Julie Klomp Arðrún frá Mykjunesi 2 (IS2012286721)
Ofsi frá Wyler (NL2011100088)
Ómar frá Vestri-Leirárgörðum (IS2007135471)
 
Kirsten Valkenier Litli-Dagur fra Teland (NO2008110314)
Ljá frá Skjóðu (NL2013200184)
Skírn frá Skjóðu (NL2011200159)
Vivaldi fra Teland (DK2015100048)
 
Lisa Leereveld Tindra von Hof Gladur (DE2011241067)
 
Lynn Wassing Glanni frá Ytri-Hofdölum (IS2008158490)
 
Maaike van der Linden Víf frá Brunni (BE2010201778)
 
Manon de Munck Liður fra Slippen (DK2009100800)
 
Mare Slump Talía frá Feti (IS2008286901)
 
Renée de Munck Sandra frá Dufþaksholti (IS2006280900)
Árvakur frá Árbæjarhjáleigu II (IS2011186761)
 
Roaske Kompagne Blængur frá Fjórum (NL2013100117)
Bragi frá Hagahofi (IS2014101397)
Draupnir frá Hagahofi (IS2015101396)
Töfri från Sundabakka (SE2012104807)
 
Rosanne Beijk Glói frá Þorlákshöfn (IS2009187197)
Silfri frá Hákoti (IS2003186426)
Öðlingur van de Leye (NL2010100100)
 
Sander Marsden Lygna frá Sunnuhvoli (IS2006287136)
Von frá Dýrfinnustöðum (IS2009258702)